Live Drums – workshop

Workshop, na kterém si zabubnujete i v případě, že jste nikdy nebubnovali a naučíte se používat vaši vnitřní sílu k vašemu prospěchu v důležitých situacích i běžném životě.

Jak vypadá naše vnitřní síla a jak funguje?

Jsou lidé, kteří v životě hladce a snadno dosahují všeho, co chtějí.

Tito lidé přirozeně používají svou vnitřní sílu ve spolupráci s fyzickou silou.

Tento stav, kdy naše vnitřní a fyzická síla jsou ve spolupráci, každý z nás někdy zažil – jsou to ty chvíle, kdy si řekneme „když se daří, tak se daří“.

Proč jsou to jen chvíle a není to běžný stav?

Protože naší vnitřní sílu ovládá naše PODVĚDOMÍ a spolupráce naší vnitřní síly tedy závisí na tom, zda-li se shoduje cíl naší vědomé snahy s cílem, který máme v podvědomí.

Naše fyzická síla, kterou známe všichni, je tedy pouze 50% naší SKUTEČNÉ síly, našich skutečných možností, schopností a dovedností.

Na tomto workshopu používáme buben jako komunikační most s naším podvědomím a do svého podvědomí „nahrajeme“ to, co skutečně chceme.

Dosáhnete tak 100% své síly a vše, co je zdánlivě nepřekonatelné pak pro vás bude překonatelné a vy se dostanete (s použitím stejné fyzické síly) mnohem dále.

 

Na co se můžete těšit:

  • Společně si zabubnujeme a rozproudíme energii v kruhu, tak  jako to lidé dělají od dávných věků při slavnostních událostech, či důležitých zasedáních. (Bubnování začíná pod mým vedením, takže jej hravě zvládnou i ti, kteří ještě nikdy nebubnovali.)
  • Zrelaxujeme své tělo zvukem bubnů.
  • V našem podvědomí odblokujeme některé nepříjemné vzpomínky a odřežeme tak kotvy, které nás brzdí.
  • Nahrajeme do našeho podvědomí sny a vize, kterých chceme dosáhnout. (Naše podvědomí se pak postará o to, abychom na jejich dosažení měli dostatek síly.)

 

Buben si můžete přinést vlastní, nebo vám jej půjčíme na místě.

 

Kontakt:

Jiří Adam
tel:   +420 777 799 680
e-mail:   jiri.adam@adamovybubny.cz

 

Termíny a vstupenky:
aktuální termíny naleznete ZDE

 

Máte dotaz, nebo si přejete uspořádat workshop na objednávku? Napište nám.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Vaše reference:

Miroslava – Rakovník listopad.2015

Dobry den pane Adame,

v patek 6.11 jsem se zucastnila Live Drums workshopu v Rakovniku a byla jsem absolutne unesena, nadsena. Ze zacatku jsem tam ani nechtela jit, ale premluvila me kamaradka, zacatek byl takovy trochu rozpacity, ale pak se to rozjelo a ta druha pulka byla proste uchvacujici…

Chtela bych Vam moc podekovat, to co delate pomaha mnoha lidem a je to proste super…

Dekuju moc jeste jednou

S pozdravem

Miroslava

 

Hanka – Praha listopad 2015

Ahoj Jirko,

Již potřetí jsem absolvovala workshop bubnování s tebou.

První jsem si probrečela jako želva, uvolnilo se mi spousta zablokovaných emocí. Jako živel mi přišel Oheň, který se tenkrát moc potřebovala, abych konečně začala bojovat za to, co opravdu chci. Přišla mi i krásná vize, adoptovat si africké dítě a tak se i stalo.

Druhé bubnování jsem taky oplakala, zase šly pryč další emoce, tentokrát jsem si konečně dočistila bývalého přítele a viděla vizi, jak nový přítel vchází do dveří našeho bytu. Živel přišla Země – cítila jsem, jak moje kořeny sahají hluboko, jak jsem silná, mám bezpečí, které mi chybělo v rodině. Přišla obrovská důvěra v sebe sama.

Třetí bubnování bylo první, kde už jsem neplakala. Všechno se dělo ještě dřív, než jsi to sám řekl. Špatný zažitek zmizel jako mávnutím proutku. A hned se objevily krásné nové. Co ještě říkat nebudu, nechám si pro sebe, jak si radil . A živel, Voda, kterou tak potřebuji, aby odplavila všechny ty negativní emoce a zážitky, kterých se postupně zbavuji a můj život se stává každým dnem šťastnější a naplněnější.

A přítel, už přišel.

Přeji všem, kteří si se sebou neví rady a potřebují zpracovat hluboko uložené emoce, aby se dostali k tobě na bubnování. Nejlépe několikrát. Protože sama můžu jen pozitivně zhodnotit, jaké změny se dějí mezi jednotlivými workshopy.

Těším se na příští

Děkuji

Hanka

 

Hanka – Praha červenec 2015

Jirka je úžasný člověk. Tehle bubnovací workshop mě osobně velmi pomohl. Kromě úžasné energie jsem si při něm zabrečela, když se spustily zážitky z mého dětství. Do bubnu jsem to všechno vypustila. Co je ještě krásnější, ošklivá energie se proměnila na krásné zvuky a novou energii.

Bubnovali jsme i za své cíle a sny, to byl nášup. Objevila se mi krásná vizualizace. Díky ní mám adoptovaného Fodeho z Afriky. Jirko, děkuji.

 

Markéta – Praha  prosinec 2014

Návštěva workshopu Drum Tantra pro mě znamenala novou zkušenost, která mi pomohla dokončit dlouhodobou transformaci. Bubnování ve spojení ojedinělými metodami, které se zde uplatňovaly, mi umožnilo propustit z mého podvědomí následky negativních zkušeností a naprogramovat mysl pozitivním směrem. Vše probíhalo v přátelské atmosféře, Jirkovi děkuji a všem návštěvu doporučuji!

 

Katka – Praha prosinec 2014

Zúčastnila jsem se vašeho středečního večerního workshopu drum tantry a… Jako účastnice neurorestart peníze jsem si mohla vybrat, buď mít vstup za 500 a nebo zaplatit 1000 a dostat Adam´s bonus. Rozhodla jsem se pro Vás a jsem velmi ráda. Prošla jsem řadou regresí, tranzů i vizualizací a přestože mi vždy pomohly vaše technika spojení energie elementů, hudby a bubnů mi přinesla zcela jiné pohledy a řešení. Potýkala jsem se zejména s odpuštěním sama sobě a opuštěním krizových okamžiků v mém dětství. Své vizualizace nemohu ovládat jdou si vlastní cestou vaše technika jim však přinesla jinou dynamiku. Nemám dar měnit svoje vzpomínky, oni ke mě patří. Podařilo se mi, ale osvobodit své vnitřní dítě z mnoha zamrznutí a vrátit je do původního toku života a radosti. Za to Vám velké děkuji :).

Vaše bubny dělají radost i mým idianským kořenům, které tedy nevím kde se vzali, ale vzhledem k množství silových zvířat, které mě doprovází jsou pořádné.
Určitě k Vám ještě zajdu.

 

Dana – Liberec červenec 2014

Ráda bych se s Vámi podělila o zážitek z bubnování – na bubnování chodím velmi ráda, ale tohle BUBNOVÁNÍ předčilo všechny mé zkušenosti. Jirka v rámci své choreografie a taneční stimulace dokázal vytvořit skvělou atmosféru propojenou s meditacemi a souzněním s bubny. Naprostá nádhera, tak příště, kdo máte prostor, přijďte určitě…

 

Lendulka – Liberec červenec 2014

Jedním slovem ÚŽASNÉ.
Na workshop jsem šla se zvědavosti. Neměla jsem žádné očekávání.
Nechala jsem se vést a dělala vše tak, jak jsem cítila. Odměnou mi byl příval energie. A to nej pro mě? Vzpomněla jsem si na svou ohnivou sílu. Ještě dlouho v noci jsem svítila jako žárovka. Nabitá energii, uvolněna a cítila jsem radost jako malé dítě.
Děkuji.
Děkuji Jiří, že mi tvé bubnování pomohlo zažehnout znovu můj vnitřní oheň a sílu.