Bubnování se školáky

bubnování pro školákyPopularita bubnování pro školy v České republice i zahraničí neustále roste a upřímně, není se čemu divit
Když se totiž spojí zábava a neobyčejný zážitek s užitečností a prospěšnými výsledky, co víc si přát při snaze kvalitního a zdravého rozvoje žáků? Každý žák obdrží svůj buben a skrze specializovaná cvičení bude spolu se spolužáky  vytvářet ohromující rytmy.

Podle slavného principu J.A. Komenského „škola hrou“ vede zkušený drum-faciliátor Jiří Adam žáky základních i středních škol jednoduchou a zábavnou formou k vytvoření jedinečného orchestru, při kterém na vlastní kůži poznají sílu spolupráce a sdílení dobrého naladění.

Kdo si hraje, nezlobí
Tato zkušenost má za následek větší soudružnost kolektivu a usměrnění živé energie žáků, na kterou jinak doplácí pedagogové. Díky tomu dochází ke zmírnění hyperaktivity a agrese, zlepšení atmosféry ve třídách i prevence proti šikaně.

Žáci odchází z bubnování dobře naladění, lépe soustředění a příjemně uvolnění, což se pozitivně podepisuje na dalších školních aktivitách i studijních výsledcích.

Kolektivní i individuální prospěch
Kladný dopad však bubnování nepřináší pouze na úrovni celku, ale zároveň také jednotlivcům. Nepřetržitý rytmus bubnů pomáhá sladit pravou a levou mozkovou hemisféru, což u žáků rozvíjí kreativitu i schopnost komunikace.

Kromě již zmíněného vybití přebytečné energie slouží bubnování k odbourávání emocí hněvu, smutku či frustrace, které jsou nahrazeny blahodárnou produkcí endorfinů, tedy takzvaných „hormonů štěstí“.
Základní a technické informace:
Délka programu: 45 minut

 

Cena:

Od 60 Kč / žák

Pro kalkulaci cenové nabídky prosím použijte kontaktní formulář, nebo napište na email: jiri.adam@adamovybubny.cz

 

Požadavky:

  • Prostor pro bubnování (tělocvična)
  • Lavičky, židle a případně žíněnky na sezení
  • 10-15 žáků (pokud možno starší chlapci) na pomoc s distribucí bubnů do/z tělocvičny před začátkem a po skončení programu.

 

Vaše objednávky, poptávky a dotazy můžete poslat zde:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš mobil (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

Vaše reference:
11.11.2015

93 dětí se zúčastnilo úžasného bubnování.
Děti se plně zapojily, velmi pěkně rytmizovaly a zapojily svoji fantazii.
Paní učitelky se příjemně uvolnily a pěkně si zabubnovaly.
Pan Jiří byl úžasný.

Za MŠ Pohádka, Roudnice n.L. J.Kocubinská

9.10.2015

Bubnování si děti moc užily. Nejvíce se jim líbilo, když mohli “řídit” ostatní. ,,Pán byl zábavný”, říkaly.
Za ŠD Závodu míru, Pardubice, děti 5.B a Mgr. Lucie Dvořáková

9.10.2015

Jirka navázal kontakt s publikem, žáci nadšeně spolupracovali a vyzkoušeli si týmovou spolupráci.Také se uvolnili a pobavili se – včetně učitelů.
Za ZŠ Zásmuky, Mgr. J. Stárečková a Mgr. A. Verflová

Ve středu 16.9. nás v ŠD navštívil pan Adam s interaktivním hudebním  programem.Každé dítě dostalo do rukou bubínek nebo jiný rytmický nástroj a společně s lektorem Jirkou prožili strhující hudební show. Děti byly programem nadšené. Tuto akci jsme doporučily i jiným ŠD v Hradci.

S pozdravem

vychovatelky ŠD Nový Hradec Králové

 

Dne 14.5.2015 se naši žáci zúčastnili akce Bubnování pro školáky. Naši školu navštívil p. Adam, který dovezl pro každého žáka vlastní buben.
Děti s napětím očekávaly, co je pro ně připraveno. Lektor je zaujal již zpočátku, kdy vzbudil jejich zájem společným rozbubnováním.
Dokázal usměrnit, motivovat i zklidnit všechny žáky i ty, kteří trpí hyperaktivitou.
U dětí docházelo nejen k rozvoji rytmické stránky, ale i ke zlepšení nálady, aktivity mozku, schopnosti koncentrace. Značně se prohloubil i pocit sounáležitosti se skupinou.
Lekce se všem moc líbila, odcházeli jsme přijemně naladěni, uvolněni, s dobrou náladou, plni pozitivní energie.
Akce se zúčastnilo přes 100 bubeníků a již teď se těší na další setkání.

Za ZŠ logopedickou, L.Munzarová

 

Ahoj Jirko,

veřejně ti na tvé stránce děkuju za úžasné bubnování s dětmi na táboře…jsem rád, že si mohly s drumbeny zahrát nejen všechny děti,ale i dospělí naráz. Jako dirigent téměř stohlavého drumbenového orchestru jsi dokázal spojit rytmus s individuálním prožitkem každého bubeníka a zároveň ze všech bubnujících drumbenů vytvořit harmonický celek…děti i dospělí bubnování dlouho probírali s rozzářenýma očima…prostě veliká pochvala a poděkování …

Tomáš Klokočník, hlavní vedoucí 2.běh LT Zbirožský potok Domeček Hořovice